Зимові термошкарпетки M-Tac POLAR MERINO 40%

Опис

Шкарпетки M-Tac MERINO 40%

M-Tac шкарпетки Merino 40% вовняні шкарпетки для активного відпочинку.
Вовняне волокно, придатне для виготовлення шкарпеток завдяки здатності транспортування поту, всмоктуючої здатності, теплоізоляції, стійкості до механічних впливів, еластичності та екологічної нешкідливості. Відмінні термоізоляційні властивості можна використовувати під час трекінгу в зимовий період. У літній період Ви обов'язково оціните здатність волокна вбирати вологу до 30% об'ємної ваги, залишаючись при цьому сухим на дотик, це означає, що навіть в мокрих шкарпетках ноги залишаються теплими.

Матеріал:
-40% Merino wool
-40% Acryl
-15% Нейлон
-5% Еластан

Акрил для забезпечення екстракомфорту і захисту. Він використовується в місцях, найбільш чутливих до натирання і мозолів, а також служить додатковою термоізоляцією.
Merino Wool. Високоякісна тонка пряжа з шерсті австралійських овець-мериносів забезпечує відмінні теплові характеристики, суху шкіру і контроль над вологою. Крім того, ця пряжа швидко вбирає вологу і не подразнює шкіру.
Еластан. Забезпечує щільне прилягання, полотно в'язки ідеально гладке, шкарпетки відмінно тримають форму, чудово сидять на нозі. Ви виглядаєте завжди елегантно і стильно!
Нейлон. Збільшує міцність шкарпеток, стійкість їх до протирання. Ваші шкарпетки не стануть непридатними після декількох прань, вони довго не рвуться.

  • Модель: FL-1715
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 312.00грн

Рекомендовані товари

Зимние мериносовые термоноски

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари