Шкарпетки M-TAC COOLMAX 35% BLACK

Опис

Шкарпетки M-TAC COOLMAX 35% BLACK

M-Tac шкарпетки Coolmax 35% класу OUTDOOR виготовлені за технологією з прив'язкою до анатомії тіла, що гарантує особливу свободу рухів. Основний матеріал Coolmax® відміну від звичайних тканин, тканина Coolmax® не вбирає вологу, а пропускає її через себе, даючи випаровуватися.

Розмір 
S – 35-38
M – 39-42
L – 43-46

Матеріал:
-35% coolmax
-17% бавовна
-15% tactel
-22% нейлон
-11% еластан

Технології:
Coolmax: вологовідвідне волокно, розроблене компанією DuPont. Волокно виготовлено з поліестеру, в перерізі має не круглу форму, а складається з чотирьох каналів. Завдяки цьому волокно Coolmax має площу поверхні на 20% більше, ніж волокно круглого перетину, і має підвищені капілярні властивості. Ця унікальна структура відводить вологу, що виділяється тілом, набагато швидше, і відразу переносить її на зовнішню поверхню одягу, де вона тут же випаровується.
Нейлон: Збільшує міцність шкарпеток, стійкість їх до протирання. Ваші шкарпетки не прийдуть в непридатність після декількох прань, вони довго не рвуться.
Еластан: Забезпечує щільне прилягання, полотно в'язки ідеально гладке, шкарпетки відмінно тримають форму, чудово сидять на нозі. Ви виглядаєте завжди елегантно і стильно!
Тactel: Свою назву тканини тактель отримали завдяки латинському слову tacto, що в перекладі означає - торкаюся. Вироби з нього створюють ефект «другої шкіри» і відрізняються підвищеною комфортністю. Волокна тактель спеціально призначені для створення матеріалів, які поєднують в собі практичність і відмінний зовнішній вигляд
Бавовна: Тканина з бавовни - це короткі, тонкі, пухнасті і м'які волокна, які трохи скручені навколо своєї осі. Цей матеріал досить міцний, відрізняється високою хімічною стійкістю, здатний тривалий час не руйнуватися під впливом світла і води.

  • Модель: HPLO-1118-BK
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 172.00грн

носки кулмакс

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари