Термошкарпетки M-TAC COOLMAX 75% BLACK

Опис

Термошкарпетки M-TAC COOLMAX 75% BLACK

M-Tac шкарпетки Coolmax 75% класу OUTDOOR виготовлені за технологією з прив'язкою до анатомії тіла, що гарантує особливу свободу рухів. Основний матеріал Coolmax® відміну від звичайних тканин, тканина Coolmax® не вбирає вологу, а пропускає її через себе, даючи випаровуватися.

Матеріал:
-75% coolmax
-17% нейлон
-8% еластан

Технології:
Coolmax: вологовідвідне волокно, розроблене компанією DuPont. Волокно виготовлено з поліестеру, в перерізі має не круглу форму, а складається з чотирьох каналів. Завдяки цьому волокно Coolmax має площу поверхні на 20% більше, ніж волокно круглого перетину, і має підвищені капілярні властивості. Ця унікальна структура відводить вологу, що виділяється тілом, набагато швидше, і відразу переносить її на зовнішню поверхню одягу, де вона тут же випаровується.
Нейлон: Збільшує міцність шкарпеток, стійкість їх до протирання. Ваші шкарпетки не прийдуть в непридатність після декількох прань, вони довго не рвуться.
Еластан: Забезпечує щільне прилягання, полотно в'язки ідеально гладке, шкарпетки відмінно тримають форму, чудово сидять на нозі. Ви виглядаєте завжди елегантно і стильно!

  • Модель: FL-922 *
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 154.00грн

носки кулмакс

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари