Футболка Punisher Ukrainian Black

Опис

Футболка Punisher Ukrainian Black 

Настав час купити чорну футболку з принтом Punisher Ukrainian від GANK, щоб круто виглядати кожен день у будь-яких випадках. На виробі розміщено стилізований синьо-жовтий Каратель, силует якого складається з різних видів зброї.

За основу ідеї дизайнери взяли персонажа коміксів Панішера, який вершить правосуддя над тими, хто теоретично його заслуговує внаслідок поганих вчинків. Якщо відійти від образу героя і поринути глибше, то ми дізнаємося, що взагалі поняття Каратель — той, хто мстить, це досить актуально зараз для українців.

До речі, можна провести паралель, де "PUNISHER" - український ударно-розвідувальний безпілотний комплекс, яким користується піхота на передовій для завдання ударів по військових цілях ворога. А ще є цікаве значення, яке зараз своєчасно: Народні карателі — партизани чи повстанці, які ведуть визвольну боротьбу із загарбниками чи гнобителями.

Широка розмірна сітка дозволить підібрати максимально ідеальний варіант під будь-який тип статури. Така патріотична футболка з принтом Punisher Ukrainian зможе наголосити на оригінальному стилі свого власника і допоможе почуватися впевнено.

Абсолютно новий рівень футболок з принтом Punisher Ukrainian у чорному кольорі — ще якісніша і зносостійка тканина використовується при виробництві наших фірмових речей; властивості німецької бавовни порадують і здивують найвибагливіших клієнтів!

Цифрова технологія нанесення малюнка DTG (direct-to-garment) із застосуванням спеціальних, а головне екологічних фарб – найпередовіший та найсучасніший метод друку на сьогоднішній день. Цей спосіб дозволяє краще передати чіткість і деталізованість барвистого принта, також зберегти його насиченість і уникнути тріщин на ньому, у тому числі через тривалий термін експлуатації та багаторазового прання.


Cклад
Cotton 95% Elastane 5%

Країна виробництва
Україна

 

  • GANK
  • Модель: GKMesbk
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 880.00грн

Футболка, Футболка Punisher Ukrainian Black GANK, Каратель

Переглянуті вами товари