Футболка Азовсталь Black

Опис

Футболка Азовсталь

Футболка з принтом Азовсталь від українського бренду GANK

На футболці принт, на якому розміщений сталевий кулак із шипами, від якого відлітають іскри внаслідок гарту, на ньому нанесена емблема полку Азов.

За основу ідеї зображення дизайнери взяли події на заводі в Маріуполі, де було багато наших захисників під час повномасштабного вторгнення Росії. Напис з англійської перекладається як «Все ще зроблені зі сталі», він символізує опір і сильний дух цих бійців, які залишалися там у нелюдських умовах кілька місяців поспіль, захищаючи рідну землю.

Широка розмірна сітка дозволить підібрати максимально ідеальний варіант під будь-який тип статури. Така патріотична футболка з принтом Азовсталь зможе наголосити на оригінальному стилі свого власника і допоможе почуватися впевнено.

Абсолютно новий рівень футболок з принтом Азовсталь у чорному кольорі — ще якісніша і більш зносостійка тканина використовується при виробництві наших фірмових речей; властивості німецької бавовни порадують і здивують найвибагливіших клієнтів!

Цифрова технологія нанесення малюнка DTG (direct-to-garment) із застосуванням спеціальних, а головне екологічних фарб – найпередовіший та найсучасніший метод друку на сьогоднішній день. Цей спосіб дозволяє краще передати чіткість і деталізованість барвистого принта, також зберегти його насиченість і уникнути тріщин на ньому, у тому числі через тривалий термін експлуатації та багаторазового прання.

Автор принта Олександр Корешков.


Cклад
Cotton 95% Elastane 5%

Країна виробництва
Україна

 

  • GANK
  • Модель: GK-azvstbk
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 880.00грн

Футболка, Футболка Азовсталь Black GANK, Азовсталь, Азов

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари