Утеплена сорочка ATG (жовто-чорна)
Опис
Утеплена сорочка ATG (жовто-чорна)
Виготовлена з комбінації натуральних та синтетичних волокон. Зовнішній шар виготовлений з міцної та приємної на дотик бавовни. З іншого боку, підкладка – це м’яке і тепле штучне хутро, яке ефективно захищає від холоду.
Модель оснащена п’ятьма кишенями:
– два зовні на груди
– два зовні на живіт
– одна внутрішня.
Застібка складається з ґудзиків-кнопок чорного кольору. Манжети та нагрудні кишені застібаються аналогічно. Бокові кишені відкриті.
Ця сорочка стане чудовим та теплим доповненням Вашого стилю.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.
На складі в наявності може не бути потрібної кількості чи саме цього шеврону (нарукавного знаку, нашивки, патчу), якщо є потреба – ми виготовляємо їх на замовлення, термін виготовлення – в залежності від завантаженності на виробництві
Наш магазин - #ВетеранськаСправа, ми з Повагою і Вдячністю ставимося до нашіх Захисників!
Дякуємо за розуміння
Наші Рекомендації
Обкладинка УБД Піхота чорна
350грн
- -%
Костюм зимовий MC Alpine утеплений АКЦІЯ 30%
3360грн 4800грн
PVC патч Палій ))
300грн
PVC патч Безкінечний лютий
450грн
PVC патч Пройобана молодість
500грн
PVC патч Прозора
400грн
PVC патч Пріоритетна ціль
400грн
PVC патч Coffee? Pink
450грн