Брюки M-TAC Soft Shell Winter Dark Navy Blue

Опис

Брюки M-TAC Soft Shell Winter Dark Navy Blue

Тканина Soft Shell поєднує в собі теплоізолюючі та "дихаючі" властивості флісу і вітро-вологостійкість, міцність зовнішнього шару. Зовнішня поверхня блокує вітер, а внутрішній шар тканини відводить надлишкову вологу. Використовується в якості верхнього шару в умовах міжсезоння і взимку. Для додаткового комфорту в холодні періоди року виробник додав флисовую підкладку.


Матеріал: Soft Shell (100% polyester)
Особливості:

- Стійкість проти вітру і води завдяки тканини Soft Shell
- Прямий крій з високим поясом
- 2 бічних кишені
- 2 задніх відкритих кишені
- 2 карго кишені з водозахисними блискавками
- Збільшена задня частина пояса захистить низ спини від вітру і холоду
- Внизу штанин еластичний шнур для регулювання
- Широкі петлі для ременя

Блискавка:  YKK

Soft Shell - це одяг, що захищає від негоди і володіє мінімальною вагою і об'ємом. Його створили як противагу звичайному одягу, який пропонував ховатися від вітру і дощу в штормівках і штормових штанах, а також утеплятися за допомогою флісу і пуху. Завдяки Soft Shell вдається отримати максимальний ефект всього з одним шаром одягу, він замінює три і більше шарів.

Правильний догляд за Soft Shell виробами
Щоб зберегти функціональність важливих властивостей Soft Shell речей, дуже важливо правильно доглядати за матеріалом. Перед тим, як відправити Вашу Soft Shell куртку в пральну машинку, зверніть увагу на лейбл. Залежно від різного складу, інформація по догляду може варіюватись. В цілому, періть ваші Soft Shell речі тільки тоді, коли вони дійсно забруднені і вимагають чищення.
При невеликих забрудненнях часто допомагає лише почистити м'якою щіткою або рушником брудне місце. Прання в пральній машині рекомендується без будь-яких інших речей в барабані. Не застосовуйте ні пральний порошок, ні відбілювач, щоб не закупорити пори мембрани виробу. Рідкий порошок ідеально підходить для прання Soft Shell одягу. Після прання ні в якому разі не сушіть речі на батареї, найкраще – на свіжому повітрі. Так само, на поверхню вже висушеного одягу можна нанести водовідштовхуючий спрей.

  • Модель: 20306015 *
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1030.00грн

Рекомендовані товари

Брюки, M-TAC, SOFT SHELL, WINTER DARK NAVY BLUE, зима, штани, ДСНС, поліція, софтшелл, софт шелл, софт-шелл

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари