Обкладинка на Паспорт тиснення новий знак Танкових військ (коричнева)

  • Модель: brown
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Обкладинка на Паспорт 

Тиснення – новий знак Танкових військ

Обкладинки виготовлені на наше замовлення з високоякісної шкіри марки Крейзі хорс (Crazy horse). В першу чергу хочеться відзначити, що "Crazy horse", незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь" - це вид високоякісної шкіри великої рогатої худоби підвищеної міцності, перевірений роками, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки "Crazy horse". Зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим, але це не брак, а «родзинка» і відмінна риса даного виду шкіри, які надають їй шарм «старовини», стилю, моди і де-якої брутальності. Але цього не варто боятися, тому що присадка, що входить до складу покриття шкіри, працює таким чином, що злегка потерши пальцем, подряпина йде, без найменшого сліду. Даний вид шкіри відрізняється особливою міцністю, в той же час, вона є гладкою, м'якою, бархатистою і дуже приємною на дотик. Слід зазначити, що свій унікальний вид шкіра "Crazy Hors" набуває тільки через 2-3 тижні використання. Догляд за шкірою "Crazy Hors" такий же, як і за всіма іншими виробами з натуральної шкіри:
• Не мити водою, а протирати тканиною
• Час від часу обробляти відповідними просоченнями або воском з великим вмістом натурального жиру, це додасть шкірі блиск і зволоження, позбавить від пересихання, яке з часом може зробити шкіру нестійкою до подряпин і надалі їх буде важко вивести
• Намагатися не піддавати механічним пошкодженням (не носити в кишені з ключами та іншими гострими речами, здатними пошкодити виріб).

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари