Футболка Нахтігаль

Опис

Футболка з принтом від українського бренду Ґвер

Зручна якісна футболка з принтом від українського бренду Ґвер. Ґвер - торгова марка концептуального одягу, створена у Львові в 2016 році. Назва торгової марки походить від слова «Ґвер», яке на говірці означає «рушниця». Комбінація кириличної букви "Ґ" та латинського напису "wear" (з англ. одяг) в результаті вимовляється та читається як Ґвер. Бренд позиціонує свою продукцію як urban-military - повсякденний вуличний одяг тематичного спрямування, який буде комфортним в умовах сучасних міст. Одяг призначено для людей з активною життєвою позицією. Для виготовлення продукції використовуються максимально якісні матеріали та фурнітура. Ідея бренду полягає у дрібносерійному виготовленні невеликої номенклатури виробів, які не повторюються в подальшому, що надає власнику речі певний ступінь індивідуальності. Гасло бренду "Fight back" змальовує ідею бренду - це одяг для тих, хто вміє захистити своє, чинити опір та розраховує на власні сили.

В основі дизайну відзнака “ОУН. ДУН. 1941 рік” «Дружин Українських Націоналістів» (куренів «Нахтігаль» та «Роланд»). Виготовлена 1941 р.та перевидана в США у 1981 р. Також в композиції присутня графічна інтерпритація фрагменту оригінальної фотографії бійців куреня "Нахтігаль" і "соловейко" - графічний символ з яким асоціюється айдентика "Нахтігалю". Фоном виступає текст пісні культового гурту "Кому Вниз" - "Нахтігаль".

Склад: 95% бавовна, 5% еластан; спосіб друку - витравка.

Ціна за 1 шт.

  • Модель: 12042131
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 450.00грн

футболка з принтом, футболка с принтом, Гвер, Ґвер, Gwear, хлопковая футболка, футболка хлопковая, хлопок, бавовна, футболка бавовняна, бавовняна футболка, хлопковая, бавовняна

Переглянуті вами товари