Кітель M-TAC Patrol Flex Army Olive

Опис

Кітель M-TAC Patrol Flex Army Olive

M-Tac кітель Patrol Flex має зручний, злегка приталений крій. Кітель має воріт-стійку, закривається на липучку Velcro, а також центральну застібку у вигляді рознімної «тракторної» пластикової блискавки і прикриває її планки на липучці.
На грудях - дві приховані кишені на «велкро» з вертикальними входами для зручності доступу до вмісту, а також горизонтальні велкро-панелі для кріплення іменних ідентифікаторів і патчів з медичними даними. У пахвах - вишиті люверси для поліпшення вентиляції. На рукавах - по 1 накладні кишені з вертикальним входом на блискавці, і з велкро-панеллю з липучки, з сервісними відсіками для кріплення ручок або схожого за габаритами спорядження. На спині - посилена кокетка у верхній частині спини, з велкро-панеллю для ІК-маркера під коміром, а по контуру пройми - розширювальні складки, які допомагають зберегти свободу руху рук, навіть коли поверх кітеля одягнуті бронежилет або розвантаження. Рукава обладнані накладною кишенею на велкро для установки м'якого захисту. Манжети регулюються клапаном на липучці.

 Особливості:   - центральна застібка-блискавка дублюється поличкою на велкро, яка захищає її від забруднень
 - зручний доступ в нагрудні кишені залишає можливість дістатися до їх вмісту, навіть коли поверх кітеля є тактичне спорядження.
 - велкро-панелі на грудях, спині і рукавах для кріплення патчів і ідентифікаторів.
 - відсіки для установки м'якого захисту на рукавах.
 - кріплення для ручок або схожого за габаритами спорядження - на нарукавних велкро-панелях.
 Матеріали:  - липучки Velcro
 - фурнітура - YKK 

  • Модель: 20028062
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 1608.00грн

Китель, олива, китель олива, олива китель, кітель олива, олива кітель

Переглянуті вами товари