Футболка 1917

Опис

Футболка з принтом від українського бренду Ґвер

Зручна якісна футболка з принтом від українського бренду Ґвер. Ґвер - торгова марка концептуального одягу, створена у Львові в 2016 році. Назва торгової марки походить від слова «Ґвер», яке на говірці означає «рушниця». Комбінація кириличної букви "Ґ" та латинського напису "wear" (з англ. одяг) в результаті вимовляється та читається як Ґвер. Бренд позиціонує свою продукцію як urban-military - повсякденний вуличний одяг тематичного спрямування, який буде комфортним в умовах сучасних міст. Одяг призначено для людей з активною життєвою позицією. Для виготовлення продукції використовуються максимально якісні матеріали та фурнітура. Ідея бренду полягає у дрібносерійному виготовленні невеликої номенклатури виробів, які не повторюються в подальшому, що надає власнику речі певний ступінь індивідуальності. Гасло бренду "Fight back" змальовує ідею бренду - це одяг для тих, хто вміє захистити своє, чинити опір та розраховує на власні сили.

Дизайн присвячено першим визвольним змаганням. 1917 рік- час, коли на розвалинах Австрійської та російської імперій українська держава здобула суб'єктність, проголосивши створення УНР.

В композиції використано Залізний хрест за зимовий похід і бої, гвинтівки Манліхер, якими воювали українські січові стрільці Євгена Коновальця - один з найбоєздатніших підрозділів армії УНР. Також в дизайні використано цитату Симона Петлюри - в боротьбі виростає сила і блакитний тризуб - військовий символ періоду УНР, який в наші дні прийнятий як один з ключових символів ЗСУ.

Перші визвольні змагання тривали з 1917 до 1921 років , а враховуючи існування вихвольного руху у Холодноярській народній республіці до 1922 років.

Склад: 95% бавовна, 5% еластан; спосіб друку - витравка.

Ціна за 1 шт.

  • Модель: 12042120
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 480.00грн

футболка з принтом, футболка с принтом, Гвер, Ґвер, Gwear, хлопковая футболка, футболка хлопковая, хлопок, бавовна, футболка бавовняна, бавовняна футболка, хлопковая, бавовняна

Переглянуті вами товари