Зимові тактичні черевики M-TAC THINSULATE WATERPROOF BLACK

Опис

Зимові тактичні черевики M-TAC THINSULATE BLACK

Популярний в Україні бренд M-Tac пропонує черевики тактичні зимові Thinsulate, які призначені для екстремально холодних умов. Дана модель термоботінок має систему швидкісної шнурівки. Протектор підошви добре поводиться на снігу і бруду. Верхня частина черевика зроблена з поліестеру.

Технологія WATERPROOF для захисту від вологи та промокання

Утеплювач: Thinsulate 200g
Thinsulate - цей унікальний утеплювач складається з мікроскопічних волокон в сотні разів тонші людської волосини. Завдяки своїй текстурі він надійно зберігає тепло, невідчутний по вазі і стійкий до здавлення. Тому одяг з використанням Тинсулейт дуже легка і тепла, що необхідно, в умовах суворої зими. Притому, що тінсулейт забезпечує вентиляцію, найтонші волокна володіють теплоізолюючих здатністю. Утеплювач легкий у використанні, речі можуть піддаватися як звичайної, так і хімічному очищенню, зносостійкий, не створює зайвого обсягу і дозволяє надавати прилеглі силуети теплому зимовому одязі.
Технологія виробництва мікроволокон утеплювача Тинсулейт була розроблена в 1960-х роках, тоді ж відбулися лабораторні дослідження. У 70-х тінсулейт використовувався у виробництві одягу для лижників. З 2000-х він зайняв лідируючі позиції в індустрії професійної та повсякденного одягу.
Складається утеплювач на 65% з поліолефінового і на 35% з поліефірного волокна. Теплоізолюючі волокна працюють за простим принципом - діаметр волокон від 2 до 10 мікрон. Навколо кожного волокна знаходиться шар повітря, він то і буде зігрівати Вас в найсуворіші погодні умови. Волокна мають порожнисту структуру, за рахунок чого тінсулейт здатний зберегти необхідну кількість тепла навіть при намоканні.

  • Модель: 30803002
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 3020.00грн

зимние ботинки M-TAC

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари