Кросівки M-TAC PATROL R OLIVE

Опис

Кросівки – черевики тактичні M-TAC Patrol 

В наявності в залі магазину можуть бути не всі розміри, робіть будь ласка, попереднє замовлення

Черевики зроблені з якісної натуральної шкіри і синтетичних матеріалів. Носок черевика посилений додаткової накладкою зі шкіри з гумовим напиленням. Було додано гумову підошву з антимасляним покриттям і протиковзким протектором, що має необхідну твердість для переміщення по пересіченій місцевості, а так само володіє достатньою м'якістю для комфорту і амортизації.

Кросівки M-Tac Patrol поєднують в собі доступну ціну і гарну якість виробництва.

????Черевики зроблені з якісної натуральної шкіри і синтетичних матеріалів. Носок черевик посилений додатковою накладкою зі шкіри з гумовим напиленням.

????Метод кріплення підошви - вакуумно-термічний. Це означає, що вона не прошивається в місці кріплення до взуття, забезпечуючи тим самим додатковий захист від попадання вологи всередину.

????Верхній шар підошви - поліуретан, який має властивості, що амортизують, полегшує ударні навантаження, та також дає підошві комфорт, легкість і підвищену термоізоляцію.

????Нижній шар підошви з гуми: має високий коефіцієнт зчеплення, а також стійкий до стирання, що істотно підвищить термін експлуатації.

 

  • Модель: 30203901
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 3260.00грн

Кроссовки, Черные кроссовки

Переглянуті вами товари