Книга Психи двух морей Юрій Руденко

  • Модель: 00
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Книга “Психи двух морей” Юрий Руденко

Изд. второе

С автографом автора.

------------------------------

“Юра демобілізувався в липні цього року.

На війні він написав книгу з незрозумілою назвою "Психи двух морей" про події буремного 2014. Він видав її самотужки, за свій власний кошт, хоча для того було потрібно продати машину.

Тверда палітурка, якісний папір, приємний шрифт і ілюстрації що передають настрій. Як то кажуть, взяв у руки - маєш вещь. Юра жартує, що книжка годиться для самооборони, але то цікава книжка, особливо для тих, хто не був на війні.

На обкладинці намальовано жінку з зеленими очами і БТР, але не те головне. Там є напис, що 10% від прибутку з продажів книжки йде на допомогу армії. 

Коли його питають, про що ця книжка він каже: "про кохання, війну і про те, що війна - це погано".

------------------------------

“Книга “Психи двух морей” це не хроніка і не історія в звичному розумінні. Це розповідь від першої особи. Це історія ізраїльської журналістки Елли Шпільман, яка приїхала в Україну за статтею про Майдан, а залишилася висвітлювати війну на сході країни. Її очима читач бачить деякі локальні епізоди протистояння, які не увійшли в офіційні хроніки. Неймовірні історії доблесті і боягузтва, чесності та зрадництва, де гумор є сусідом трагедії, а очевидні факти маскуються домислами. Це суб’єктивний погляд на події, спогади і роздуми.
«Психи двух морей» – данина поваги друзям і знайомим, тим хто в числі перших став на захист Батьківщини, живим і полеглим. Книга оповідає про події початкового періоду АТО – від її початку, до Іловайського битви. Це новітня історія України, яку ми пишемо своїми руками.​”

 

Рекомендовані товари

Книга, Психи двух морей, Юрий Руденко

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари