Книга Афінка з Куби Олена Мокренчук

  • Модель: 512
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Книга Афінка з Куби – Олена Мокренчук 

Книги, присвячена загиблому на російсько-українській війні на Донбасі Леонідові Дергачу (позивний «Академік»). 

За словами авторки книги Олена Мокренчук, з Леонідом вона познайомилася ще взимку 2015 року, коли ще була волонтеркою. «Перше, що мене вразило – це його внутрішнє благородство. У Льоні було дуже багато цікавих планів… І його загибель – це величезна втрата не тільки для нас, як побратимів, не тільки для сім`ї, але найперше – це величезна втрата для України. На жаль, війна забирає найкращих…», – згадує Олена Мокренчук.

Також авторка пояснила, чому саме так назвала книгу. «Афінка з «Куби» – така назва книги, бо Афіна – це богиня перемоги, а Куба – це позиція, де воював один з моїх найкращих друзів – Льоня Дергач. 24 березня 2019 йому мало б виповнитися 40 років, але, на жаль, він загинув під Авдіївкою…», – розповіла авторка книги Олена Мокренчук.

Олена Ластівка-Мокренчук – авторка книг «Аліска фронтова лисичка», «Афінка з “Куби”» та «Україна-мрія». На фронті з 2014 року. Служить т.в.о. начальника пресслужби оперативного командування «Північ». Раніше — офіцер пресслужби 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців. Мама чотирьох дітей та бабуся чотирьох онуків. Працювала вчителькою, журналісткою, диригенткою церковного хору. Членкиня Спілки журналістів та Спілки письменників. На війну пішла, коли рідне місто Сніжне, що на Донеччині, опинилось в окупації.

Живі історії війни

Видавництво: ПАТ ”ПВК “Десна”

Мова: українська

Обкладинка: м’яка

Сторінок: 96

 

 

Рекомендовані товари

Книга Афінка з Куби Олена Мокренчук

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари