Пила ручна ланцюгова 65 см Mil-tec

  • Модель: 15501000
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Пила ручна ланцюгова 65 см Mil-tec

Необхідний інструмент для мандрівників, відпочиваючих та мисливців. Будучи зовсім маловагова і компактна (легко складається), пила дуже зручна в транспортуванні. Поклав її в кишеню куртки чи рюкзак – і в дорогу! Відмінно підходить також для використання в домашньому та дачному господарстві.
Незважаючи на свої скромні розміри та простоту виконання, ручна пилка-ланцюг вважається однією з найнадійніших. Неодноразово вона рятувала життя, допомагаючи заготувати дрова в екстремальних умовах. Власне, для таких цілей її  й вигадали. 

Ланцюгова кишенькова пилка має рукоятки-лямки з нейлонової стропи (кріпляться до трикутної пряжки). Вони зручно лягають у руку. Добротно прошиті. Під час роботи шви не розійдуться, а стропа, розтягуючись, не лусне. Єдиний нюанс, на який варто звернути увагу: при частій експлуатації (здавлюванні) лямка може згортатися, стукати і, таким чином, натирати долоню. Щоб захиститися від травм, надягайте бавовняні робочі рукавички. І після кожного використання пили не лінуйтеся розпрямляти стрічку - це допоможе якомога довше зберігати первісну форму ручок.

Пила ручна ланцюгова 65 см Mil-tec, пила, пилка

Переглянуті вами товари