Прапор Біло-червоно-білий

Опис

Історичний біло-червоно-білий прапор Білорусі

Прапор має прошивку під флагшток (вудочку також можна замовити у нас).

Історичний національний прапор Білорусі. Білий і червоний кольори досить характерні для білоруської культури. Існує безліч різних версій походження біло-червоно-білого прапора. Найпопулярніша легенда співвідносить появу прапора з невідомою битвою військ Великого Князівства Литовського проти іноземних загарбників, в якій поранений полководець підняв біле закривавлене полотно і повів під цим прапором військо до перемоги. За іншою версією, біло-червоно-білий прапор утворився в Середньовіччі згідно з законами геральдики і вексилологіі з кольорів герба «Погоня».

У 1918 році — прапор Білоруської Народної Республіки, у 1991—1995 рр. — державний прапор Республіки Білорусь. У 1995 р. прапор потрапив під неоголошену заборону у Білорусі. Використовується опозиційними силами Білорусі як один із символів боротьби. Є також символом білоруських добровольчих підрозділів, які беруть участь у російсько-українській війні на боці України. Дякуємо народу Білорусі за підтримку України в нашій боротьбі з російськими окупантами!

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! ми зробимо! Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн

  • Модель: ШШ341
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 70.00грн

Рекомендовані товари

флаг погоня, флаг пагоня, сцяг пагоня, погоня флаг, пагоня флаг, пагоня сцяг, погоня, пагоня, сцяг, БЧБ флаг, Білорусь флаг БЧБ купить, купить флаг в киеве, магазин флагов, флаг Беларуси купить, флаги стран, Білорусь прапор купити, купити прапор в києві, магазин прапорів, прапор Білорусі купити, прапори країн, Європа, исторический флаг, исторические флаги, історичний прапор, історичні прапори, бело-красно-белый, біло-червоно-білий

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари