Прапор 72 ОМБР Чорні Запорожці Чорний Буде вільна Україна - будем вільні ми! (шеврон)

Опис

Чорний прапор 72 окрема механізована бригада Чорні Запорожці 

Варіант з написом Буде вільна Україна - будем вільні ми! та новим нарукавним знаком (шевроном) бригади

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! ми зробимо! 
Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.


Знижка для УБД 10%  Вкажіть при замовленні, що Ви – УБД і ми перерахуємо для Вас вартість (Або - дасте нам заробити, бо ми також УБД)


Всі прапори ми робимо на замовлення, тож можливі різні розміри прапора, а також зміна зображення чи додаткові написи наприклад зазначення вашого підрозділу чи місця служби

Звичайне виготовлення - 2-4 робочих дня, виготовляємо на замовлення, на складі в наявності зазвичай не тримаємо всі прапори в усіх можливих розмірах. 
Дякуємо за розуміння

Зазвичай, прапор, який ми робимо - має прошивку під флагшток або вудку, та виготовляється з матеріалу "штучний шовк" (поліестр), зображення наноситься з однієї сторони, а на зворотній виглядає майже так само яскраво (90-95%).
Якщо Вам потрібен прапор з більш міцної тканини, з іншою прошивкою для кріплення - пишіть необхідне, ми порахуємо і зробимо прапор, який Вас задовільнить!
 

  • Модель: ШШ72001
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 35.00грн

Рекомендовані товари

АТО, флаг 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців, флаг 72 бригада ім. Чорних Запорожців, прапор 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців, флаг 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців, прапор Чорних Запорожців, прапор 72 бригада ім. Чорних Запорожців

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари