Прапор Ічкерії

Опис

Прапор Ічкерії

Кожен колір на прапорі символізує той чи інший аспект чеченського національного характеру. Зелений колір символізує іслам, червоний - кров, пролиту в боротьбі за свободу, білий - шлях до світлого майбутнього. Цей варіант прапора також включає в себе герб. Вовк у гербі символізує свободу і силу. Вовк знаходиться в окружності разом з національними візерунками. 9 зірок символізують чеченські племінні союзи.

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! ми зробимо! Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Всі прапори ми робимо на замовлення, тож можливі різні розміри прапора, а також зміна зображення, чи додаткові написи.

Зазвичай, прапор, який ми робимо - має прошивку під флагшток або вудку, та виготовляється з матеріалу "штучний шовк" (поліестр), зображення наноситься з однієї сторони, а на зворотній виглядає майже так само яскраво (90-95%).
Якщо Вам потрібен прапор з більш міцної тканини, з іншою прошивкою для кріплення - пишіть необхідне, ми порахуємо і зробимо прапор, який Вас задовільнить!

Можливі розміри прапорів: 
маленькі настольні флажки з підставками та прапорці в авто з присоскою на скло;
автопрапори з пластиковим кріпленням;
невеликі прапори - 45х30 см, 60х40 см;
середній, самий популярний розмір прапора - 90х60 см;
великі прапори - 120х80 см, 150х90см, та навіть, більше.

-----------------
Можливі розміри автопрапорів: 
маленькі прапорці в авто розміром 18х12см з присоскою на скло;
автопрапори розміром 45х30см з пластиковим кріплення на бокове скло авто.

Ціна за 1 шт.

  • Модель: ШШ337
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 70.00грн

Рекомендовані товари

Ичкерия флаг купить, купить флаг в киеве, магазин флагов, флаг Ичкерии купить, флаги стран, Ічкерія прапор купити, купити прапор в києві, магазин прапорів, прапор Ічкерії купити, прапори країн, исторический флаг, исторические флаги, історичний прапор, історичні прапори, Чечня, Чечни, Чечні

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари