Прапор SPQR

Опис

Прапор SPQR

S.P.Q.R. — латинська абревіатура, напис, який Римська Республіка та Римська імперія зображали на штандартах своїх легіонів. У наш час його використовують у гербі міста Рим, а також на багатьох міських будівлях. Точне значення абревіатури S.P.Q.R., скоріш за все, мало застаріле походження навіть в часи Давнього Риму. S майже напевно означає Senatus — «Сенат». Походження P неоднозначне, Populus або Populusque, «люди» та «та люди», відповідно. Походження Q також є приводом для суперечок, воно означало або que — «та», або Quirites чи Quiritium (воїн зі списом). R найбільш імовірно означає Romae, Romanus чи Romanorum («Риму», «Римський» чи «Римлян»).

Всі ці значення призводять до наступних варіантів розшифрування абревіатури S.P.Q.R.: Senatus Populus Quiritium Romanus – Сенат і громадяни Риму, де Quiritium є множиною від Quiris — «громадянин». Senatus Populusque Romanus – Сенат і люди Риму. Цю версію використовували з найперших часів Римської республіки і продовжували використовувати протягом часів Римської імперії. В такому вигляді вона з'являється на більшості відомих монументів та документів.

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! Ми зробимо! 
Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка, свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Всі прапори ми робимо на замовлення, тож можливі різні розміри прапора, а також зміна зображення чи додаткові написи.

Звичайне виготовлення - 2-4 робочих дня, виготовляємо на замовлення, на складі в наявності зазвичай не тримаємо всі прапори в усіх можливих розмірах. 
Дякуємо за розуміння.

Зазвичай, прапор, який ми робимо - має прошивку під флагшток або вудку, та виготовляється з матеріалу "штучний шовк" (поліестр), зображення наноситься з однієї сторони, а на зворотній виглядає майже так само яскраво (90-95%).
Якщо Вам потрібен прапор з більш міцної тканини, з іншою прошивкою для кріплення - пишіть необхідне, ми порахуємо і зробимо прапор, який Вас задовільнить!

Можливі розміри прапорів: 

маленькі настольні прапорці з підставками та прапорці в авто з присоскою на скло;

автопрапори з пластиковим кріпленням;

невеликі прапори - 45х30 см, 60х40 см;

середній, самий популярний розмір прапора - 90х60 см;

Великі прапори - 120х80 см, 150х90см, та навіть більше;

-----------------
Можливі розміри автопрапорів: 

маленькі прапорці в авто розміром 18х12см з присоскою на скло;

автопрапори розміром 45х30см з пластиковим кріплення на бокове скло авто;

Ціна за 1шт.

  • Модель: ШШ18042142
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 70.00грн

Рекомендовані товари

Римская Имерия флаг купить, купить флаг в киеве, магазин флагов, флаг Римской Империи купить, Римська Імперія прапор купити, купити прапор в києві, магазин прапорів, прапор Римської Імперії купити, исторический флаг, исторические флаги, історичний прапор, історичні прапори, SPQR

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари

Прапор SPQR

70.00грн