Тактичний пояс M-TAC WAR BELT Armor coyote

Опис

Тактичний пояс War Belt Armor від бренду М-Тас – важливий елемент спорядження сучасного бійця. Дана модель дозволяє скомбінувати індивідуальну розвантажувальну систему для конкретних бойових завдань.

РПС М-Тас War Belt Armor виготовлений із Cordura 500D – міцного матеріалу, стійкого до стирання та високих навантажень. Підсумки легко кріпляться до пояса за допомогою Molle-інтерфейсу, виконаного зі стропи МIL-SPEC. Пояс застібається на пряжку від Woojin – світового лідера по виробництву фурнітури. 

У даній моделі РПС дизайнери передбачили спеціальну кишеню, де за допомогою внутрішніх строп можна налаштувати пояс по розміру. Демпферна сітка з внутрішньої сторони знижує ймовірність надавлювань та забезпечує хорошу вентиляцію. 

Завдяки анатомічній формі тактичний ремінь не спадає під час активного руху чи в умовах бою. Також War Belt Armor можна за бажанням доукомплектувати плечові лямки та використовувати пояс як розвантажувальну ремінно-плечову систему (у комплекті не йдуть).

РПС М Тас War Belt Armor є чудовим варіантом для перенесення необхідного мінімуму спорядження, яке знадобиться вам у бойовій ситуації. 

 

 

 

 

Матеріал:

Сordura 500D

Стропи:

МIL-SPEC

Фурнітура:

YKK / WJ

Особливості:

 

 

 

  • Модель: 10037805
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 3120.00грн

Рекомендовані товари

Тактичний пояс War Belt LASER CUT COYOTE М-Тас, РПС, Тактичний пояс

Переглянуті вами товари