Сумка-кобура плечова з липучкою M-Tac Coyote

  • Модель: 10061005
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Сумка-кобура плечова з липучкою M-Tac Coyote

M-Tac сумка-кобура наплічна розроблена для прихованого носіння Вашого пістолета. Усередині сумки встановлена ​​універсальна кобура на липучці (що дозволить Вам підлаштувати під більшість моделей пістолетів). За допомогою спеціальних хлястиків Ви зможете оперативно відкрити сумку і витягти з неї зброю. Пояс має зручне регулювання за обсягом. Для зручності в сумці є п'ять додаткових відділень для розміщення особистих речей, що дозволить розвантажити кишені брюк, сорочки куртки або шорт. Дана сумка сумісна практично з усіма видами пістолетів, включаючи модельний ряд пістолетів ФОРТ, ПМ і модифікації, Glok, Кольт і багато інших.


Матеріал: 600D Polyester з покриттям ПоліВенілХлорідом (ПВХ)
У зв'язку з високою щільністю матеріалу тканину добре відштовхує воду, тримає форму, висока міцність. Головна особливість тканини полягає в тому, що внутрішня поверхня матеріалу 600d polyester pvc ніби прогумована. Покрита однорідним шаром полівенілхлоріда, що забезпечує високі властивості водовідштовхування і зносостійкості.

Особливості:
-З фронтальної сторони нашита панель велкро для кріплення на неї ідентифікаторів або патчів.
-Всередині сумки встановлена ​​універсальна кобура на липучці (що дозволить Вам підлаштувати під більшість моделей пістолетів).
-На відкидному клапані зроблені слоти для ліхтаря, мультитула, запасних магазинів і інших корисних предметів.
-Сумка обладнана регульованим плечовим ременем

Рекомендовані товари

Сумка-кобура наплечная с липучкой

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари