Сумка для пістолету M-TAC BAT WING BAG ELITE HEX Ranger Green

  • Модель: 10150024
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

Опис

Сумка для пістолету M-Tac BAT WING BAG ELITE HEX в кольорі Ranger Green

Незвичний але комфортний і ергономічний дизайн M-Tac сумки Bat Wing дозволяє не тільки приховане носіння зброї, але також транспортування необхідних речей, які ви носите з собою кожен день: ключі, гаманець, документи, телефон. Завдяки своїй формі, сумка зручно розташовується на корпусі і не займає багато місця. Конструктори бренду M-Tac для зручності додали два об'ємних кишені.

Матеріали: Cordura 500 / Hex
Стропи: TEXCEL
Габарити рюкзака: 47 х 22 х 3 см
Верхня кишеня: 20 х 15 х 3 см
Нижній кишеню: 19 х 22 х 2 см
Довжина ременя: 63 - 120 см
Фурнітура: WJ
Блискавки: YKK
Особливості: Велкро-панель, що дозволить розмістити зброю в зручному для вилучення положенні за допомогою кобури вставки. (Вставка в комплекті не йде)
-Два об'ємних кишені.
- На основний стропі розташована декоративна MOLLE-система з ламінованої Cordura.


Завдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і сил спеціального призначення. В основному це матеріали з лінійною густиною 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру в основному застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник тим щільніше і важче тканина. Фізико - технічні тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривна навантаження становить близько 3000 Н, роздирає навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Будь то тактичний рюкзак, підсумки або куртка. Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

сумка для оружия, сумка для зброї, сумка для пистолету

Переглянуті вами товари