Сокира туристична TRAMP 45 см UTRA-180

  • Модель: UTRA-180
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Сокира Tramp TRA-180 - універсальна модель як для туристів, мисливців і рибалок, так і для теслярів, будівельників, власників дач і заміських будинків, а так само всіх хто пов'язаний з лісовим господарством. Призначений для рубки дерев, заготівлі дров, столярних, теслярських і різних будівельних робіт. Відмінно поміщається в багажнику автомобіля або моторному човні.

Лезо має тонкий, широкий край, кут заточування ріжучої кромки 30 ° Обух (лезо) сокири виконано з карбонової сталі з антифрикційним PTFE (тефлон) покриттям, яке підвищує продуктивність рубки, і забезпечує тривалий захист сокири від корозії.Клинчасте лезо дозволяє простіше виймати сокиру з поліна при кілку дров. Полегшене топорище з міцного посиленого скловолокном поліаміду практично нереально зламати, не боїться вогкості, холоду або спеки.

Рукоять покрита вставками з термопластичної гуми, які забезпечують комфортний і надійний захват, закруглена форма внизу ручки не дає сокири вислизнути з руки в момент удару. Сокира укомплектований пластиковим захисним чохлом з фіксатором для зручного транспортування і зберігання.

Особливості:

Лезо зафіксовано в топорище і не зірветься навіть при інтенсивній роботі.
Полегшене топорище з армованого скловолокном поліаміду
Вставки в рукоять з матеріалу TPE (термопластичная гума) забезпечує міцний захоплення.
Лезо з карбонової стали легко точиться і має максимальну довговічність
PTFE- покриття (тефлон) леза знижує тертя при вході сокири в деревину на 30%, що збільшує продуктивність рубки і надійно захищає сокиру від корозії.
Оптимальний баланс центру ваги забезпечує максимальну силу удару
Безпечний транспортний чохол з посиленим замком контрастного кольору.

Характеристики:

Тип: Сокира туристична
Вага: 950 грам грам
Розміри: Довжина 45 см, ширина 13 см
Матеріал: Карбонова сталь з PTFE покриттям, склопластик TPR

Сокира туристична TRAMP 45 см UTRA-180

Переглянуті вами товари