Килимок для сидіння з кріпленням на пояс ARMOR Coyote M-TAC

  • Модель: 51460005
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Килимок для сидіння - вкрай необхідний елемент спорядження у холодну пору року.У польових умовах він ефективно захищає сідниці та поперек від переохолодження. Килим не пропускає вологу та ізолює тіло від холоду під час сидіння на мокрій чи холодній поверхні.

Спеціальне портативне сидіння має широкий спектр застосування, тому може використовуватись як військовими, так і мисливцями, риболовами, мандрівниками чи любителями відпочинку на природі.

Дана модель килимка передбачає можливість додаткового встановлення балістичного захисту - M-TAC БАЛІСТИЧНИЙ ПАКЕТ 1А КЛАС В КИЛИМОК (не йде в комплекті).

Сидіння виготовлено з листа прорезиненого піноматеріала товщиною 30 мм, що забезпечує відмінну термоізоляцію. Сам чохол пошитий з Cordura 1000D - надміцної тканини, стійкої до стирання та високих навантажень.

Кріпиться за допомогою строп та кнопок на M-TAC ПОЯС ТАКТИЧНИЙ WAR BELT ARMOR або на будь-який інший РПС з системою MOLLE. Фастекси дозволяють легко пристебнути килимок на поясі та швидко зняти його при необхідності. Висота килимка налаштовується під ваш зріст.  

Розмір:14 х 30см

Товщина ізоляції: 30 мм

Матеріал:CORDURA 1000D

Рекомендовані товари

піддупник, піджопник

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари