Ніж складаний GANZO G620-G1 Green

  • Модель: G620G-1
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Ніж складаний GANZO G620

Відмінною рисою виробу є наявність леза чорного кольору, через що ніж не дає відблисків і виглядає елегантно. Довжина розкритого ножа становить 205 мм, а складеного – 115 мм.


У моделі GANCO G620B-1 клинок з прямим заточенням ріжучої кромки. Його довжина становить 88 мм, а товщина обуха – 3 мм. Для фіксації леза застосовано механізм з багаторічною історією – LinerLock, головною перевагою якого є безпека та зручність експлуатації.


Чорне лезо виконане з популярної у виробників ножів нержавіючої сталі 440. Дана марка заслужила довіру, завдяки своїй високій твердості та малій схильності до корозії, а також доступній вартості виробництва.


Рукоятка ножа зроблена з поширеного матеріалу - високотехнологічного, термостійкого і нетоксичного ABS-пластика, перевагами якого є майже нульова схильність до впливу агресивних речовин і термостійкість. Рукоятка з боків має рифлені пластини, які дозволяють зручно розташувати ніж у руці та не відчувати дискомфорту за будь-яких погодних умов. Під час транспортування ножа можна розмістити на ремені, використовуючи для цього спеціально передбачену виробником металеву кліпсу.

 

Рекомендовані товари

Складной нож GANZO G620

Переглянуті вами товари