Чохол бронежилета плитоноска M-TAC CUIRASS QRS COYOTE

  • Модель: 10156005
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Плитоноска M-TAC Cuirass QRS в популярному кольорі COYOTE це еволюційний етап у розвитку лінійки PLATE CARRIER від вітчизняного бренду М-Tac. Нова конструкція з системою швидкого скидання, модульна система підсумків на передній частині плитоноски, скелетонізірованний камербенд в поєднанні з безкомпромісними матеріалами, оригінальними CORDURA / NYLON, робить цей плейт каріер цікавим вибором для любителів сучасного тактичного спорядження.

Матеріал: Cordura 5000D
Стропа: Murdock webbing

Завдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і сил спеціального призначення. В основному це матеріали з лінійною густиною 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру в основному застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник тим щільніше і важче тканина. Фізико - технічні тканини CORDURA 5000D дуже високі
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

 

Рекомендовані товари

легкая плитоноска, легкий броник, легкий плиточник

Переглянуті вами товари