Чохол бронежилета M-TAC CUIRASS QRS GEN.II камуфляж Multicam розмір XL

  • Модель: 10180008
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Плитоноска для плит збільшенного розміру M-TAC CUIRASS QRS GEN.II MM14 в камуфляжі Multicam

Плиточник M-Tac Cuirass QRS Gen.II –  це новий еволюційний етап у розвитку лінійки PLATE CARRIER від вітчизняного бренду М-Tac. Удосконалена версія плитоноски має систему швидкого скидання з фурнітури 2М ROC Buckle і регулюється за розміром.
Виготовлена із нейлонової тканини, стійкої до стирання та високих навантажень, а також розрахованої на використання у польових умовах. З внутрішньої сторони плитоноски є вставки з 3D сітки, які забезпечують амортизацію і циркуляцію повітря. Ергономічні плечові лямки зручні у використанні й органічно повторюють контури тіла. Скелетоподібний камербанд значно зменшує вагу виробу і при необхідності дозволяє розмістити підсумки.
На фронтальній частині виробу знаходиться Velcro-панель з прорізами, на яку можна закріпити молле-сумісне спорядження та ID-ідентифікатори. Вгорі плитоноски дизайнери бренду передбачили невелике адміністративне відділення на вологозахисній блискавці AquaGuard. Дана кишеня розрахована на зберігання невеликих плоских речей, таких як посвідчення, ключі, запальничка та інше.
Знизу бронежилета знаходиться швидкознімний модуль з молле інтерфейсом, який виконаний за технологією LaserCut і регулюється по висоті. Щоб уникнути випадкового зривання з основи Velcro, він фіксується до строп за допомогою карабінів Woojin. Така система розрахована на надійне кріплення додаткового спорядження.
Ззаду є класичний молле-інтерфейс і ручка для евакуації, яка в похідному положенні фіксується до спинки панелями Velcro.
Плитоноска Cuirass QRS Gen.II буде незамінною при виконанні широкого спектра поставлених завдань і однозначно зацікавить любителів сучасного тактичного спорядження.

 

Рекомендовані товари

легкая плитоноска CUIRASS, легкий броник CUIRASS, легкий плиточник AFPC, легкий бронежилет AFPC

Переглянуті вами товари