Бейсболка M-TAC зимова SOFT SHELL COLD WEATHER BLACK

Опис

Легка зручна тепла зимова бейсболка M-TAC чорного кольору SOFT SHELL COLD WEATHER BLACK

Виготовлена ​​з матеріалу софтшелл. Вона утеплена флісом з внутрішньої сторони. Бейсболка відмінно захищає голову від переохолодження.Жорсткий козирок захищає очі від палючих сонячних променів. Кепку можна сміливо використовувати восени, взимку або ранньою весною.

Soft Shell - це одяг, що захищає від негоди і володіє мінімальною вагою і об'ємом. Її створили як противагу звичайному одязі, яка пропонувала ховатися від вітру і дощу в штормівках і штормових штанах, а також утеплятися за допомогою флісу і пуху. Завдяки Soft Shell вдається отримати максимальний ефект за все з одним шаром одягу, він замінює три і більше шарів.

Правильний догляд за софтшелл виробами

Щоб зберегти функціональність важливих властивостей софтшелл речей, дуже важливо правильно доглядати за матеріалом. Перед тим, як відправити Вашу софтшелл куртку в пральну машинку, зверніть увагу на лейбл. Залежно від різного складу інформації по догляду може варііровать. В цілому, періть ваші софтшелл речі тільки тоді, коли вони дійсно забруднені і вимагають чищення. При невеликих забрудненнях часто допомагає лише почистити м'якою щіткою або рушником брудне місце. Прання в пральній машині рекомендується без будь-яких інших речей в барабані. Чи не застосовуйте ні пральний порошок, ні відбілювач, щоб не закупорити пори мембрани вироби. Ідеально підходить для прання софтшелл одягу є рідкий порошок. Після прання ні в якому разі не сушіть речі на батареї, найкраще - на свіжому повітрі. Так само, на поверхню вже висушеної одягу можна нанести імпрегніруются спрей.

 

 

  • Модель: 40543002
  • Наявність: Є в наявності

  • 205.00грн

зимняя бейсболка, черная бейсболка

Переглянуті вами товари