Прапор SPQR

  • Модель: АТ340
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

Опис

Прапор SPQR

S.P.Q.R. — латинська абревіатура, напис, який Римська Республіка та Римська імперія зображали на штандартах своїх легіонів. У наш час його використовують у гербі міста Рим, а також на багатьох міських будівлях. Точне значення абревіатури S.P.Q.R., скоріш за все, мало застаріле походження навіть в часи Давнього Риму. S майже напевно означає Senatus — «Сенат». Походження P неоднозначне, Populus або Populusque, «люди» та «та люди», відповідно. Походження Q також є приводом для суперечок, воно означало або que — «та», або Quirites чи Quiritium (воїн зі списом). R найбільш імовірно означає Romae, Romanus чи Romanorum («Риму», «Римський» чи «Римлян»).

Всі ці значення призводять до наступних варіантів розшифрування абревіатури S.P.Q.R.: Senatus Populus Quiritium Romanus – Сенат і громадяни Риму, де Quiritium є множиною від Quiris — «громадянин». Senatus Populusque Romanus – Сенат і люди Риму. Цю версію використовували з найперших часів Римської республіки і продовжували використовувати протягом часів Римської імперії. В такому вигляді вона з'являється на більшості відомих монументів та документів.

Ціна вказана за прапор 80*80 см, на тканині атлас, 1-сторонній друк.
Звичайне виготовлення прапора - 2-4 робочих дні.

Можливі різні розміри прапора, виготовлення на матеріалах різної щільності і фактури, а також зміна зображення чи додаткові написи. Просто вкажіть у коментарях до замовлення Ваші побажання.
Ми робимо будь-які прапори на замовлення.

Друк прапорів ми робимо методом сублімації: фарба проникає в структуру тканини під температурою близько 200 градусів.
Прапори виходять однаково яскраві по обидва боки, на звороті зображення "в дзеркалі".
Зображення абсолютно стійке при пранні.
Середня щільність використовуваних тканин: 100 грам / метр. Склад тканин: 100% поліестер.

Прапор має прошивку під флагшток (вудочку також можна замовити у нас).

Рекомендовані товари

Римская Имерия флаг купить, купить флаг в киеве, магазин флагов, флаг Римской Империи купить, Римська Імперія прапор купити, купити прапор в києві, магазин прапорів, прапор Римської Імперії купити, исторический флаг, исторические флаги, історичний прапор, історичні прапори, SPQR

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари

Прапор SPQR

300.00грн