Прапор ЦЕ НАША ПОСАДКА M-Tac 63x90см Black-OLIVE

  • Модель: 51481001
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Прапор ЦЕ НАША ПОСАДКА від популярного українського виробника M-Tac

Розмір 63x90см

Матеріал – спеціальна “прапорна сітка”, міцний матеріал якнайкраще підходить для зовнішнього використання
Кольоровий друк з двох сторін – не вигорає, не змивається

Збоку металеві люверси (кільця) для кріплення

Цей прапор за бажанням ви зможете повісити на стіну робочого простору, бліндажу, казарми або стіни своєї квартири. Також є можливість закріпити його на флагшток (за допомогою люверсів) та використовувати як повноцінний прапор. Матеріал прапору, дозволяє скласти його досить компактно, що дає змогу брати його на бойові завдання, штурми, перевозити з собою в рюкзаку або сумці.

 На прапорі зображений не кадр з бойовика, а страшна реальність нашого сьогодення: випалена дотла посадка, понівечені дерева та сталеві воїни, які мужньо тримають оборону кожного сантиметра української землі. Напис «Це наша посадка» втілює в собі залізну волю бійців, які з честю стоять на захисті своєї землі. Вони відважно та до останньої краплі крові боронять своє. Бо це наша посадка, наша земля і наша Україна!

  Прапор символізує героїзм і відданість воїнів, які безжально нищать окупантів, звільняючи українські території від загарбників. Кожна посадка, кожен звільнений населений пункт і кожна успішно відбита ворожа атака наближають нас перемоги.

  Розмір прапору 63*90 см, у місцях кріплення до флагштоку - два люверса (верхній і нижній), краї по периметру підігнуті і прошиті. Зроблений з флажної сітки (100% поліестер 130гр/м2), краї по периметру підігнуті і прошиті. 

Рекомендовані товари

Прапор ЦЕ НАША ПОСАДКА виробник M-Tac Київ

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари