Прапор ПРАПОР ЧОРНА БОРОДА АК-74 M-Tac 63x90см Black

Опис

Прапор ПРАПОР ЧОРНА БОРОДА АК-74 від популярного українського виробника M-Tac

Бренд М-Так представив серію прапорів ЧОРНА БОРОДА 630X900. Тепер цей легендарний дизайн ви зможете побачити не тільки на патчах, а і на прапорі.

Едвард Тіч - войовничий та бунтівний пірат. Його боялись вороги та поважали підлеглі, а безкомпромісність та безжальність - сформували образ "сатани Карибського моря". Під проводом свого легендарного чорного прапору він довгі місяці вчиняв розбій та приносив неабиякий клопіт місцевій владі, а історії про бойові походи та надприродні здібності Чорної Бороди дотепер живі в міфах та легендах.

Бренд М-Тас створив серію тематичних прапорів ЧОРНА БОРОДА 630X900, які є осучасненою інтерпретацією його легендарного стяга. На них зображений демон, що замінив звичний для нього спис, на різноманітну сучасну зброю. З її допомогою він буде ще ефективніше та точніше ліквідовувати противників. У правій руці демон тримає пісочний годинник, який слугує нагадуванням для ворогів про те, що їх час майже сплив і невдовзі на них чекає неминуча поразка та смерть.

Декоративні прапори - це ціла ніша в українській мілітарі культурі. Для бренду М-Так було важливо, створити річ, яка б стала символічним атрибутом для вас. Цей прапор за бажанням ви зможете повісити на стіну робочого простору, бліндажу, казарми або стіни своєї квартири. Також є можливість закріпити його на флагшток (за допомогою люверсів) та використовувати як повноцінний прапор. Матеріал прапору, дозволяє скласти його досить компактно, що дає змогу брати його на бойові завдання, штурми, перевозити з собою в рюкзаку або сумці.

Розмір прапору 63*90 см, у місцях кріплення до флагштока - два люверси (верхній і нижній), краї по периметру підігнуті і прошиті. Прапор зроблений з флажної сітки (100% поліестер 130гр/м2).

 

Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Наш магазин - #ВетеранськаСправа, ми з Повагою і Вдячністю ставимося до нашіх Захисників!

Дякуємо за розуміння

Також робимо інші шеврони, нашивки, прізвища, позивні, погони на замовлення

  • Модель: 51489003
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 590.00грн

Прапор ПРАПОР ЧОРНА БОРОДА АК-74 виробник M-Tac Київ

Переглянуті вами товари