Прапор Odin M-Tac 63x90см піксель

  • Модель: 51473030
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Прапор Odin від популярного українського виробника M-Tac

Розмір 63x90см

Матеріал – спеціальна “прапорна сітка”, міцний матеріал якнайкраще підходить для зовнішнього використання
Кольоровий друк з двох сторін – не вигорає, не змивається

Збоку металеві люверси (кільця) для кріплення

Цей прапор за бажанням ви зможете повісити на стіну робочого простору, бліндажу, казарми або стіни своєї квартири. Також є можливість закріпити його на флагшток (за допомогою люверсів) та використовувати як повноцінний прапор. Матеріал прапору, дозволяє скласти його досить компактно, що дає змогу брати його на бойові завдання, штурми, перевозити з собою в рюкзаку або сумці.

На принті зображений рішуче налаштований Одін, який змінив свій традиційний спис (Гунгнір) на гвинтівку AR-15. У сучасному бойовому спорядженні та в шоломі з ПНБ він готовий вести своїх воїнів в останню битву. На плечі Одіна сидять його вірні супутники – ворони Хугін (думки) і Мунін (пам’ять), які щодня облітають 9 світів і повідомляють верховному богу про все, що відбулося.

    Напис «Valhalla Calling» (з англ. Вальхалла кличе) є сучасною інтерпретацією легендарного бойового кличу вікінгів «Till Valhalla», з яким вони безстрашно йшли в бій. Кожен вікінг хотів прославити себе в бою та попасти в Вальхаллу – чертог Одіна, де бенкетували інші воїни, чекаючи на фінальну битву (Раґнарьок).

Рекомендовані товари

прапор Valhalla Calling Прапор Odin виробник M-Tac Київ

Переглянуті вами товари