Черевики 5.11 Halcyon Dark Coyote Акція на останній розмір

  • -%

Опис

Тактичні черевики 5.11 Halcyon Dark Coyote Tactical Boot створені, щоб прославитися найміцнішими та комфортними тактичними черевиками на світовому ринку. Їх уже належним чином оцінили працівники силових структур і правоохоронних органів. Черевики виділяються гнучкою антиковзною підошвою, яка компенсує вертикальні навантаження й робить тривале використання черевиків більш комфортним.

Бічні сітчасті вставки тактичних черевиків Halcyon Dark Coyote Tactical Boot збільшують повітропроникність, а шнурівка Tac-lock надійно та комфортно утримує ногу в черевику. Тверда вставка в підошві 5.11® Maximus CMEVA і технологічна, анатомічна устілка Ortholite® забезпечують неперевершене підтримання ноги під час пересування по рельєфній місцевості. Верх черевиків зроблений із високоякісної синтетичної водостійкої шкіри Clarino, яка з боків і на язику-клапані доповнюється сітчастими вставками з поліестеру.

Підошва черевиків 5.11 Halcyon Dark Coyote Tactical Boot характеризується високим рівнем компенсації вертикальних навантажень, чудовим бічним підтриманням стопи та впевненим зчепленням на різних штучних поверхнях. Підошву, яка отримала комерційну назву 5.11 Recoil, формує широкий проміжний шар з EVA-пінки та шар фірмової підметки з оригінальним малюнком протектора.

Ідеальна модель повсякденних патрульних тактичних черевиків!

  • Модель: 12364
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 3402.00грн
  • 4650.00грн

взуття зі знижкою

Переглянуті вами товари