Зимові рукавички софтшелл M-Tac WINTER TACTICAL WATERPROOF чорні Накладка Touch Screen

Опис

Зимові теплі рукавички софтшел M-Tac WINTER TACTICAL WATERPROOF

Колір рукавичок чорний

Легкі універсальні зимові Soft Shell рукавички. Мають масу застосувань в самих різних умовах. Робота зі зброєю, практична стрільба, прогулянки за містом або щоденне використання в місті, робота по табору - все буде по плечу для M-Tac Winter Tactilal Waterproof. Завдяки зовнішньому матеріалу вони відмінно захищають від вітру, снігу або вологи і, при цьому, швидко сохнуть. Зона долоні додатково посилена шкірою для запобігання передчасного зносу, поліпшення хватки і запобігання вислизання.

Накладка Touch Screen на вказівному пальці дозволить користуватися сенсорними екранами смартфонів, GPS навігаторів і планшетів не знімаючи рукавички.

Особливості:
- технологія TouchScreen -відмінна захист від вітру, вологи або снігу
- Мала вага, тканина швидко сохне
- Додатковий шар шкіри на долоні і пальцях
- Гумова стяжка в зоні зап'ястя для поліпшення захисту і тактильності

Технології: Soft Shell - це одяг, що захищає від негоди і володіє мінімальною вагою і об'ємом. Її створили як противагу звичайному одязі, яка пропонувала ховатися від вітру і дощу в штормівках і штормових штанах, а також утеплятися за допомогою флісу і пуху. Завдяки Soft Shell вдається отримати максимальний ефект за все з одним шаром одягу, він замінює три і більше шарів.

 

  • Модель: 90001002
  • Наявність: Є в наявності

  • 517.00грн

перчатки, флис, зима, софтшел, Soft Shell

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари