Брюки M-TAC SAHARA FLEX DARK NAVY BLUE

Опис

Легкі темно сині штани M-TAC SAHARA FLEX BLACK

Перевага нових брюк M-Tac Sahara - в матеріалі і особливості крою. Плетіння тканини дозволяє вільну циркуляцію повітря навколо тіла, тому в брюках, пошитих з цієї тканини не жарко в теплу погоду. Штани пошиті з легкої нейлонової тканини, еластичною в 4 напрямках. Штани середньої посадки, плавно завужені до низу, без липучок і затягувань на щиколотках. Їх дизайн з одного боку, не акцентує увагу на тому, що це "мілітарі" стиль, а з іншого - як і раніше відповідає всім вимогам тактичної одягу. Завдяки еластичності штани не сковують рухів, завдяки міцності нейлону - стійкі до зносу. Тканина має еластичність в 4 напрямках, завдяки висому змістом еластану - 7%. Нейлонові волокна, які складають 93% - мають малу вагу, і не утримують вологу, за рахунок цього тканину легка і швидко висихає.

Матеріал має просочення для захисту від вбирання бризок води і бруду.

Безліч кишень дозволяє носити з собою необхідний мінімум речей: - Задні кишені закриваються на блискавки. - Брючні кишені мають зручний вхід. - Кишені під ніж або пістолетний магазин винесені на бік - Бічні карго кишені візуально не продовжують силует, але при цьому мають сркитий обсяг.

Особливості: - Посилення ззаду для захисту від протирання при сидінні і ходьбі - Забезпечення свободи при активному русі за рахунок крою та еластичності матеріалу. - Окремі кишені під ніж або магазин від пістолета - бризко- і грязещащітная просочення тканини - Швидко сохнуть, так як нейлон не в пітивает вологу. - Зручні для носіння в теплий сезон.

Матеріал: нейлон 93%, еластан 7%

  • Модель: 20453015
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1820.00грн

Пропонуємо також

летние брюки ДСНС, летние брюки ДСНС M-TAC

Переглянуті вами товари