Рукавички зимові M-Tac Soft Shell Tactical Waterproof MM14

Опис

Зимові теплі софтшелл рукавички з Touch Screen M-Tac WINTER TACTICAL WATERPROOF

Легкі універсальні зимові Soft Shell рукавички. Мають масу застосувань в найрізноманітніших умовах. Робота зі зброєю, практична стрільба, прогулянки за містом або щоденне використання в місті, робота по табору - все буде під силу для M-Tac Winter Tactilal Waterproof.      
Завдяки зовнішньому матеріалу вони відмінно захищають від вітру, снігу або вологи і, при цьому, швидко сохнуть. Зона долоні додатково посилена натуральною шкірою для запобігання передчасного зношення, поліпшення хватки і запобігання вислизання. Накладка Touch Screen на вказівному пальці дозволить користуватися сенсорними екранами смартфонів, GPS навігаторів і планшетів не знімаючи рукавички.

Матеріал: 100% поліестер/натуральна шкіра

Особливості:
- Технологія TouchScreen
- Чудовий захист від вітру, вологи чи снігу
- Мала вага, тканина швидко сохне
- Додатковий захисний шар на долонях і пальцях
- Підгумована стяжка в зоні зап'ястка для поліпшення захисту і тактильності

Технології:
Soft Shell - це одяг, що захищає від негоди і володіє мінімальною вагою та об'ємом. Його створили на противагу звичайному одягу, який пропонував ховатися від вітру і дощу в штормівках і штормових штанах, а також утеплятися за допомогою флісу і пуху. Завдяки Soft Shell вдається отримати максимальний ефект усього з одним шаром одягу, він замінює три і більше шарів.

  • Модель: 90001030
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 548.00грн

перчатки, флисовые, софтшелл, софт шелл, софт-шелл, softshell, soft shell, soft-shell, украинский пиксель, укрпиксель, український піксель, укрпіксель

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари