Рукавички зимові M-TAC SOFT SHELL THINSULATE COYOTE BROWN з Touch Screen

Опис

Рукавички зимові M-TAC SOFT SHELL THINSULATE COYOTE BROWN

Легкі та зручні, при цьому – міцні, еластичні софтшелл-рукавички, стійкі до атмосферних впливів (захист від вітру, снігу і дрібного дощу). Підійдуть як для всіх видів outdoor-активності в холодну пору року. Мають масу застосувань в самих різних умовах. Робота зі зброєю, практична стрільба, прогулянки за містом або щоденне використання в місті, робота по табору - все буде по плечу для M-Tac рукавичок Soft Shell Thinsulate.
 Завдяки зовнішньому матеріалу вони відмінно захищають від вітру, снігу або вологи і, при цьому, швидко сохнуть. Зона долоні додатково посилена для запобігання передчасного зносу, поліпшення хватки і запобігання вислизання. Накладка Touch Screen на вказівному пальці дозволить користуватися сенсорними екранами смартфонів, GPS навігаторів і планшетів не знімаючи рукавички.
Матеріал: 100% поліестер
Утеплювач: 3М Thinsulate 40 gram (Тинсулейт)
Особливості: - технологія TouchScreen
-відмінна захист від вітру, вологи або снігу
-Малий вага, тканина швидко сохне
-Додатковий захисний шар на долоні і пальцях
-стяжка в зоні зап'ястя для поліпшення захисту і тактильності

 Soft Shell - це одяг, що захищає від негоди і володіє мінімальною вагою і об'ємом. Її створили як противагу звичайному одязі, яка пропонувала ховатися від вітру і дощу в штормівках і штормових штанах, а також утеплятися за допомогою флісу і пуху. Завдяки Soft Shell вдається отримати максимальний ефект за все з одним шаром одягу, він замінює три і більше шарів.
3m-Thinsulate.jpg
Утеплювач Тінсулейт ® утримує молекули повітря між тілом людини і навколишнім середовищем. Чим більше молекул повітря утримує утеплювач в одному кубічному сантиметрі, тим краще його теплоізоляційні властивості. Оскільки мікроволокна утеплювача Тінсулейт ® значно тонше волокон інших синтетичних утеплювачів, вони утримують більше повітря в меншому обсязі. В результаті утеплювач Тінсулейт ® є найкращим утеплювачем.

  • Модель: 90308017
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 334.00грн

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари