M-Tac черевики зимові Thinsulate Ultra

Опис

M-Tac черевики зимові Thinsulate Ultra призначені для екстремально холодних умов. Дана модель має систему швидкісної шнурівки. Повністю гумовий низ захистить вас від дощу, снігу та сльоті. Протектор підошви добре поводиться на снігу і бруду. Верхня частина черевика зроблена з поліестеру.

Thinsulate - цей унікальний утеплювач, що складається з мікроскопічних волокон в сотні разів тонкіших людської волосини. Завдяки своїй текстурі він надійно зберігає тепло, невідчутний по вазі і стійкий до здавлення. Тому одяг з використанням Тинсулейт дуже легкий і теплий, що необхідно в умовах суворої зими. Притому, що тінсулейт забезпечує вентиляцію, найтонші волокна володіють теплоізолюючую здатністю. Утеплювач легкий у використанні, речі можуть піддаватися як звичайному, так і хімічному очищенню, зносостійкий, не створює зайвого обсягу.
Технологія виробництва мікроволокон утеплювача Тинсулейт була розроблена в 1960-х роках, тоді ж відбулися лабораторні дослідження. У 70-х тінсулейт використовувався у виробництві одягу для лижників. З 2000-х він зайняв лідируючі позиції в індустрії професійної та повсякденного одягу.
Складається утеплювач на 65% з поліолефінового і на 35% з поліефірного волокна. Теплоізолюючі волокна працюють за простим принципом - діаметр волокон від 2 до 10 мікрон. Навколо кожного волокна знаходиться шар повітря, він і буде зігрівати Вас в найсуворіші погодні умови. Волокна мають порожнисту структуру, за рахунок чого тінсулейт здатний зберегти необхідну кількість тепла навіть при намоканні.

  • Модель: MTC-DG15187 *
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1380.00грн

ботинки зимние

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари