Warning: fopen(/home/voentorg/public_html/system/storage/cache/cache.product.seopath.1634764031): failed to open stream: No such file or directory in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 28Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 30Warning: filesize(): stat failed for /home/voentorg/public_html/system/storage/cache/cache.product.seopath.1634764031 in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 34Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/voentorg/public_html/system/library/cache/file.php on line 36 Прапор 79 ОАЕМБр Ніхто, крім нас!

Прапор 79 ОАЕМБр Ніхто, крім нас!

Опис

Прапор 79 ОАЕМБр Ніхто, крім нас!

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! Ми зробимо! 
Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка, свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Знижка для УБД 10%  Вкажіть при замовленні, що Ви – УБД і ми перерахуємо для Вас вартість (Або - дасте нам заробити, бо ми також УБД).

Всі прапори ми робимо на замовлення, тож можливі різні розміри прапора, а також зміна зображення чи додаткові написи наприклад зазначення вашого підрозділу чи місця служби.

Звичайне виготовлення - 2-4 робочих дня, виготовляємо на замовлення, на складі в наявності зазвичай не тримаємо всі прапори в усіх можливих розмірах. 
Дякуємо за розуміння.

Зазвичай, прапор, який ми робимо - має прошивку під флагшток або вудку, та виготовляється з матеріалу "штучний шовк" (поліестр), зображення наноситься з однієї сторони, а на зворотній виглядає майже так само яскраво (90-95%).
Якщо Вам потрібен прапор з більш міцної тканини, з іншою прошивкою для кріплення - пишіть необхідне, ми порахуємо і зробимо прапор, який Вас задовільнить!

Можливі розміри прапорів: 

маленькі настольні прапорці з підставками та прапорці в авто з присоскою на скло;

автопрапори з пластиковим кріпленням;

невеликі прапори - 45х30 см, 60х40 см;

середній, самий популярний розмір прапора - 90х60 см;

Великі прапори - 120х80 см, 150х90см, та навіть більше;

-----------------
Можливі розміри автопрапорів: 

маленькі прапорці в авто розміром 18х12см з присоскою на скло;

автопрапори розміром 45х30см з пластиковим кріплення на бокове скло авто;

Ціна за 1шт.

Також приймаємо замовлення на нарукавні знаки, нашивки, погони ЗСУ, НГУ, Поліції, ДСНС нового зразку.

  • Модель: ШШ30032111
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 35.00грн

Рекомендовані товари

79 бригада, вдв, флаг, ніхто крім нас

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари