Нашивка Ґроґу Малий Йода

  • Модель: 51116305
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Ґроґу – це надзвичайно популярний персонаж "Зоряних війн", який належить до тієї ж інопланетної раси, що і майстер-джедай Йода. Його неповторна зовнішність, унікальна харизма та загадковість створили справжній емоційний зв'язок з глядачами, привернувши увагу фанатів з усього світу.

Після того як Головнокомандувач України з'явився на публіці зі значком маленького Ґроґу, українці з гумором переосмислили фентезійну тему та показали її актуальність для Збройних сил України. Шанувальникам "Зоряних війн" сподобається взяти на себе роль мандалорського мисливця за головами та піклуватись про маленького Ґроґу. Тож нехай нашивка Ґроґу додає йодованої сили нашим бійцям, що стоять на захисті країни та борються за нашу свободу. В найважчі моменти вона нагадуватиме про силу єднання, допомагаючи нашим захисникам подолати будь-які перешкоди та витримати всі випробування на шляху до ПЕРЕМОГИ.

Да прибуде з нами сила! 

Розмір: 4.6 х 6 см

ціна за 1шт

Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Наш магазин - #ВетеранськаСправа, ми з Повагою і Вдячністю ставимося до нашіх Захисників!

Дякуємо за розуміння

Також робимо інші шеврони, нашивки, прізвища, позивні, погони на замовлення

Рекомендовані товари

грогу шеврон ґроґу нашивка йода шеврон Йода як в Залужного

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари