Ніж складний TYPE 8 METAL M-TAC

  • Модель: 60029011
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Складний ніж Type 8 стане невід'ємною частиною твого EDC набору. Стильне поєднання клинка та рукоятки вигідно виділяють цю модель серед тактичних ножів.

Клинок виготовлений з хромової нержавіючої сталі (5Cr15MoV), яка забезпечує довговічність заточування і має чудові ріжучі властивості. Клинок ножа має дуже популярну форму типу Clip Point. «Кліп пойнт» володіє великою проникаючою здатністю, при збереженні своїх ріжучих властивостей.

Конструкція даного ножа – суцільнометалева.

Рукоятка оснащена двома накладками з композиту G10 чорного кольору. На накладках є чіпкі ребристі насічки, що сприяють надійному та зручному хвату. Рукоятка ножа має злегка вигнуту форму.

За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає замок Liner Lock, який відрізняється простотою конструкції, стійкістю до забруднень і дозволяє відкривати й закривати ніж однією рукою. Наявність двостороннього шпенька на клинку значно полегшує використання ножа лівою рукою.

Для зручності носіння з собою, ніж оснащений кліпсою й отвором під темляк. Поєднання всіх цих особливостей і параметрів роблять складний ніж Type 8 від бренду М-Тас хорошим вибором для щоденного використання в будь-яких життєвих ситуаціях.

Загальна довжина:

18.5 см

Довжина рукоятки:

10.6 см

Товщина леза:

2.8 мм

Матеріал клинка:

сталь 5Cr15MoV

Матеріал рукоятки:

G10

Ніж складний TYPE 8 METAL M-TAC, нож, складной, ніж

Переглянуті вами товари