Прапор Венесуели

Опис

Прапор Венесуели

Творцем прапора, на основі якого в подальшому виникли прапори трьох держав — Венесуели, Колумбії і Еквадору, був видатний керівник південноамериканського визвольного руху Франсіско Міранда. Жовта смуга символізувала багатий золотом та іншими корисними копалинами американський континент, червона — криваве панування Іспанії, синя — розділяючий їх Атлантичний океан. Це означало, що золота, багата і процвітаюча Латинська Америка буде вільна і відділена від кривавої Іспанії океаном. Під цим прапором була зроблена спроба проголошення незалежності в 1810 році, проголошені перша і друга Венесуельські республіки в 1811–1812 і 1813–1814 роках. Під цим же прапором армія Симона Болівара в 1816–1822 рр. звільнила Венесуелу від іспанців, і вона остаточно здобула незалежність. З 1817 року на синій смузі прапора з'являються 7 (в даний час — 8) зірок, які символізують 7 історичних провінцій країни. Розташування і кількість зірок було різним у різні періоди, але до початку XX століття вони найчастіше розташовувалися по колу з однією зіркою в центрі. Восьма зірка була введена в 2006 році на честь Симона Болівара.

На цій сторінці представлені далеко не всі можливі варіанти прапорів і їх розміри.
Якщо Ви не знайшли тут потрібного вам прапора - пишіть! Ми зробимо! 
Виготовимо кабінетні прапори, вуличні прапори, настільні прапорці, автомобільні, вимпели.
Зробивши замовлення, перевірте, будь ласка, свою ел. пошту (e-mail), бо зазвичай ми висилаємо рахунки он лайн, розуміючи, що військові не завжди мають змогу відповісти на телефонний дзвінок.

Знижка для УБД 10%  Вкажіть при замовленні, що Ви – УБД і ми перерахуємо для Вас вартість (Або - дасте нам заробити, бо ми також УБД).

Всі прапори ми робимо на замовлення, тож можливі різні розміри прапора, а також зміна зображення чи додаткові написи.

Звичайне виготовлення - 2-4 робочих дня, виготовляємо на замовлення, на складі в наявності зазвичай не тримаємо всі прапори в усіх можливих розмірах. 
Дякуємо за розуміння.

Зазвичай, прапор, який ми робимо - має прошивку під флагшток або вудку, та виготовляється з матеріалу "штучний шовк" (поліестр), зображення наноситься з однієї сторони, а на зворотній виглядає майже так само яскраво (90-95%).
Якщо Вам потрібен прапор з більш міцної тканини, з іншою прошивкою для кріплення - пишіть необхідне, ми порахуємо і зробимо прапор, який Вас задовільнить!

Можливі розміри прапорів: 

маленькі настольні прапорці з підставками та прапорці в авто з присоскою на скло;

автопрапори з пластиковим кріпленням;

невеликі прапори - 45х30 см, 60х40 см;

середній, самий популярний розмір прапора - 90х60 см;

Великі прапори - 120х80 см, 150х90см, та навіть більше;

-----------------
Можливі розміри автопрапорів: 

маленькі прапорці в авто розміром 18х12см з присоскою на скло;

автопрапори розміром 45х30см з пластиковим кріплення на бокове скло авто;

Ціна за 1шт.

Також приймаємо замовлення на нарукавні знаки, нашивки, погони ЗСУ, НГУ, Поліції, ДСНС нового зразку.

  • Модель: ШШ08042114
  • Наявність: Під замовлення 2-4 робочих дні

  • 35.00грн

Рекомендовані товари

флаг, Венесуэла флаг купить, купить флаг в киеве, магазин флагов, флаг Венесуэлы купить, флаги стран, Венесуела прапор купити, купити прапор в києві, магазин прапорів, прапор Венесуели купити, прапори країн, Америка

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари