Нагрудник M-TAC Modular Chest Rig Coyote

  • Модель: 10184005
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Нагрудна розвантажувальна система M-Tac Modular Chest Rig

Modular Chest Rig від бренду M-Tac – це тактична нагрудна розвантажувальна система, яка поєднує в собі універсальність і комфорт. Виготовлена ​​з якісного і зносостійкого матеріалу Cordura 500D. Передня панель розрахована на 3 магазини і надійно кріпиться до основи за допомогою гачків Woojin і велкро липучки. Спеціальні стропи фіксують магазини і вберігають від мимовільного випадання. MOLLE інтерфейс дозволяє прикріпити додаткове спорядження. Також дану панель можна зняти і замінити на будь-яку іншу модульну вставку, сумісну з велкро липучкою.

Modular Chest Rig оснащений фастексами швидкого скидання. Тонкий профіль і Н-подібна система ременів є головними перевагами цієї моделі. Завдяки їм виріб зручно розміщується на корпусі, а руки будуть повністю вільні. Спинка обладнана м'якою демпферною сіткою для додаткової вентиляції.

Нагрудна розвантажувальна система Modular Chest Rig стане відмінним союзником при виконанні широкого спектра поставлених завдань та однозначно зацікавить любителів сучасного тактичного спорядження.

Рекомендовані товари

Разгрузка, розгрузка,

Переглянуті вами товари