Тактична сорочка UBACS BLACK M-TAC

Опис

Чорний УБАКС, бойова сорочка від українського бренду M-Tac поєднує в собі високоякісні матеріали, новітні технології виробництва, а також максимальний рівень захисту та функціоналу.

Спинка і торс пошиті з нового революційного австрійського матеріалу Coolmaх®, який приємний на дотик, еластичний і забезпечує терморегуляцію тіла. UBACS, легка тактична сорочка, корпус - дихаючий Кулмакс, легкий матеріал, зо відводить піт.

Рукава виготовлені з міцної тканини Rip Stop, яка захистить від розривів та інших пошкоджень. Конструктори бренду під пахвами додали вставки з сітки для поліпшення вентиляції та відводу вологи. Також дизайнери передбачили нарукавні кишені, відсіки для налокітників, велкро панелі для ідентифікаторів і кишені для ручок.

 Тактична сорочка здатна значно підвищити комфорт і покращити терморегуляцію при носінні бронежилетів і розвантажувальних систем. Дана модель є флагманом серед бойових тактичних сорочок. Зручна у використанні як у теплу, так і прохолодну пору року.

Чорна тактична сорочка - відмінний варіант для повсякденного носіння в жарку пору для поліції або охорони, спецслужб і активного відпочинку

 

  • Модель: 20473002
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 1575.00грн

Рекомендовані товари

Тактична сорочка, Убакс, тактика, рубашка, Тактична сорочка UBACS BLACK

Переглянуті вами товари