Реглан ССО Ukrainian Special Forces ССО Іду На Ви P1G-Tac®

Опис

Реглан (Свитшот) з принтом ССО Ukrainian Special Forces ССО Іду На Ви

Модель світшота реглана "WS- Special Force" (Winter Sweatshirt Ukrainian Special Forces) ССО зроблена з високоякісних матеріалів (80% Cott 20% Poly), які забезпечують легку вагу, гарну повітропроникність, міцність і комфорт. Матеріал світшота - трьохнитка. Цей матеріал стійкий до появи катишків і розтягувань, довго служить і з часом не змінює форму. Так як це натуральний матеріал, він пропускає повітря і надає тілу можливість дихати, а начісування зі зворотнього боку робить його теплим, дуже м`яким і приємним на дотик і тому він ідеально підходить для прохолодної погоди. Після прання дає мінімальну усадку, Рекомендується прати при температурі не більше 30 градусів.

Передня частина реглана має принт зі знаком ССО (зразка 2017 року). Еластичні рукави і нижня частина світшота забезпечують щільне і комфортне прилягання до тіла. Компанія P1G-Tac застосовує високоякісний друк, яка зберігає колір навіть після тривалих прання і інтенсивного використання. Вироблено в Україні з Європейських матеріалів.

  • Модель: UA281-29911-SF
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 978.00грн

Рекомендовані товари

ссо свитшот, ссо реглан, ссо кофта, Ukrainian Special Forces, ССО, Іду На Ви, Сили Спеціальних Операцій, Силы Специальных Операций

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари