Поло P1G® Duty-TF OLIVE

Опис

Сорочка з коротким рукавом P1G Duty-TF створена для службового повсякденного використання військовослужбовцями, поліцейськими, співробітниками ДСНС у жаркому кліматі.

Поло P1G Duty-TF має відкладний комір і застібається на три приховані кнопки для забезпечення акуратного зовнішнього вигляду і необхідної вентиляції. Комір має спеціальну вставку, які дозволяють зберегти форму навіть після численних циклів прання і тривалого використання в важких умовах.

Під поличкою з кнопками знаходиться петля, яка може бути використана для утримання окулярів, тангенти рації або нагрудної відео-камери.

Для розміщення знаків розрізнення та ідентифікації сорочка "Duty-TF" має розвинену систему кріплень, яка складається з посадочного місця для іменної стрічки, під вертикальний погон з можливістю кріплення жетона і двох панелей-липучок на рукавах.

Велкро-панелі на плечах мають два відділення для ручок або схожих за габаритами предметів.

Сорочка з коротким рукавом "Duty-TF" зроблена з матеріалу "TropiFlex"(100% Поліестер) який має перфорацію, відводить вологу і швидко сохне, тому прекрасно підійде для спекотного літа або тропічного клімату.

При виготовлені цієї сорочки використовувались англійські нитки Coats®, липучки Velcro® та кнопки PRYM®.

Спроектовано, протестовано і пошито в Україні з найкращих світових матеріалів!

  • Модель: UA281-29954-TF-OD
  • Наявність: Доступно для замовлення

  • 594.00грн

поло олива P1G

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари