Євромайдан

ПРАПОРИ ЄВРОСОЮЗУ - Євромайдан

У цьому розділі нашого сайту ми пропонуємо прапори Євросоюзу, прапорці, вимпели, стрічки, футболки, значки і магніти та іншу сувенірну продукцію з символікою Євросоюзу. Розділ в стадії наповнення, ми плануємо розширювати асортимент і чекаємо від вас пропозиції і зауважень.

Ще в листопаді 2013р ми розширили асортимент прапорів ЄС, потім перейменували розділ "Прапори Євросоюзу" в “Євромайдан” - ситуація в Києві була справді революційна і вимагала не тільки прапорів Євросоюзу, але і актуальних для такої обстановки прапорів повстанських і революційних рухів, а також - часто можна було бачити прапори Грузії, Польщі, білоруський прапор Погоня, прапори Литви.
Після подій 30го листопада ми провели акцію і протягом тижня виготовили тисячі великих прапорів “Україна це Європа”, які БЕЗКОШТОВНО роздали на Майдані!
Потім розділ розширився за рахунок розділу САМООБОРОНА, в яких ми пропонували продукцію з символікою наших бойових побратимів з 14 сотні самооборони Майдану ВIЛЬНI ЛЮДИ

З початком путінської агресії проти Криму ми створили розділ “Зупинимо агресію Росії!” в тч з символікою Криму, кримських-татар і додали безліч новинок - футболки, автофлажкі, значки та магніти.

Спасибі всім, хто взимку 2013-2014гг знаходив в собі сили і виходив на Майдан, допомагав, брав участь в міру своїх сил - був в загонах самооборони, волонтери, був в медслужбі, на кухнях, допомагав в інтернеті - агітував, збирав кошти, купував і привозив продукти, медикаменти, возив поранених, привозив нам покришки, дрова, бензин ... Спасибі вам, брати і сестри! Ми перемогли на Майдані - ми переможемо і не здамося нікому!

Спасибі вам, люди України!

Слава Україні!

НАША СТОРІНКА В FACEBOOK

Всі товари категорії Євромайдан

Показано з 1 по 28 із 120 (5 сторінок)