Книга ЛЮДИ ВІЙНИ Борис Гошко

  • Модель: 242
  • Наявність: Доступно для замовлення

Опис

Книга ЛЮДИ ВІЙНИ Борис Гошко

Хто вони – люди війни? Дати відповідь на це питання насмілився молодий автор із Надвірної, учасник літературної студії «Бистрінь» ім. Нестора Чира - Борис Гошко, який і сам недавно опинився на Сході: у віці 22-х років чоловік поїхав добровольцем у зону АТО, повідомляє Франик. Справжнє обличчя війни прикарпатець викриває на сторінках своєї першої книги із, здавалося б, простою, проте зовсім не випадковою назвою «Люди війни». Автор пише про пересічних українців, які, знаючи, на що йдуть, раз і назавжди змінять своє бачення на прості речі й почнуть цінувати їх, хай навіть ціна такому уроку - смерть.

Гошко каже, що й на війні можна пізнати щастя. У книзі читач не побачить жодних слів на кшталт «Путін» чи «Порошенко», оскільки роман оповідає історії людей, яким байдуже, з ким воювати. Вони обороняють найдорожче. Усупереч смерті, боям і зраді, які вже стали для них звичними, люди війни пізнають найсвітліші почуття чесності, гідності, дружби й кохання.

За словами автора, увесь роман являє собою історію життя на фронті, 80 відсотків якої - реальні події, особливо бої і смерть, які атовцю навіть довелося применшити, мовляв, читач не зможе повірити у страшну правду.

Борис Гошко - справжній сміливець. Війна не дозволила йому змовчати, тому, не маючи жодного досвіду, всі думки й спогади він не побоявся викласти на папері. Над своїм «літературним дитям», за яке взялося франківське видавництво «Лілея-НВ», Борис Гошко працював 15 місяців.

«Сотні днів роботи нарешті матеріалізувались»

Джерело – сайт

256 сторінок

Рекомендуемые товары

З цим товаром також купують

Переглянуті вами товари