P1G-TAC Футболка полевая PCS-DELTA PUNISHER COMBAT SHIRT POLARTEC DELTA VARAN

Описание

СОРОЧКА ПОЛЬОВА ДЛЯ ЖАРКОГО КЛІМАТУ "PCS-DELTA" (PUNISHER COMBAT SHIRT POLARTEC DELTA

камуфляж VARAN

P1G-TAC®

Сорочка польова для жаркого клімату "PCS-DELTA"(Punisher Combat Shirt Polartec Delta) розроблена для військовослужбовців, спецпризначенців, представників інших силових структур, інструкторів, всіх тих, хто активно використовує бронежилети у спекотну пору року. "PCS-DELTA" виробляється з двох матеріалів, базового (камуфльованого) та вологовідвідного. Анатомічний крій сорочки, дозволяє використовувати її, як верхній одяг в спекотну погоду або, як базовий літній шар при одягнених поверх неї шарів одягу (кітеля, штормовки). Еластична тканина, плоскі шви та анатомічний крій дозволили створити сорочку польову для жаркого клімату, яка не перешкоджає будь-яким рухам під час активних дій і не створює складок під бронежилетами, розвантажувальними системами, рюкзаками.
Форма коміра у Punisher Combat Shirt Polartec Delta повторює анатомічну будову шиї, що перешкоджає попаданню всередину пилу, бруду, піску, комах, захищає від впливу сонячних променів, оберігає від натирання лямками рюкзаків, бронежилетів, розвантажувальних систем. Замість блискавки або ґудзиків використана магнітна застібка, яка при напрузі шиї або навантаженнях розстібається сама і не здавлює шию. 
У верхній частині рукавів розташовані кишені, що закриваються на застібки типу «блискавка». Кишені великого розміру, що дозволяє розмістити в них малогабаритне персональне спорядження, засоби зв'язку, особисті речі аналогічних габаритів. 
На кишенях розташовані кріплення - текстильна застібка («липучка» Velcro) для розташування на них знаків розрізнення, шевронів, денних і нічних ідентифікаторів. Текстильні застібки також виконують функцію кріплення ручок, маркерів, хімічних освітлювачів. У нижній частини рукавів "PCS-DELTA" також розміщені кишені на «блискавках» для переносу різних дрібничок. Манжети рукавів скриті, при експлуатації їх перекриває основна (камуфльована) тканина. Манжет не здавлює зап’ястя та запобігає потрапляння бруду у середину рукава. Не перешкоджає носінню годинників, GPS-навігаторів, браслетів «виживання» тощо. 
У жарку пору року, коли використовується мала кількість шарів одягу, при тривалому носінні бронежилетів, розвантажувальних систем, рюкзаків, при активних рухових навантаженнях, пов'язаних з сильним потовиділенням особливо, у користувачів неминуче виникає дискомфорт в місцях зіткнення спорядження з тілом. При тривалому безперервному використанні це може призвести до потертості шкіри, технічних опіків, гематом. Це пов'язано з тим, що в місцях зіткнення з важкими елементами екіпірування створюється парниковий ефект і додатковий тиск, накопичується волога, яка підсилює ефект стирання. Для усунення цієї проблеми була розроблена система "APS" (Abrasion Pads System). Матеріал системи "APS" володіє такими ж показниками еластичності, як і основний матеріал сорочки, аналогічними показниками повітропроникності і кращими показниками стирання. Завдяки цьому наявність накладок "APS" не створює парникового ефекту в місцях зіткнення спорядження з тілом, що не сковує рухів і створює додатковий «повітряний прошарок» для поліпшення вентиляції в даних зонах. Крім того - накладки "APS" додатково захищають сорочку від стирання в зонах прилягання спорядження. 

Система "APS" (Abrasion Pads System):
Плечові накладки - захищають трапецієподібні м'язи, ключицю, верхню частину грудей від впливу плечових лямок бронежилетів, розвантажувальних систем, розвантажувальних жилетів, рюкзаків. Також покращують прикладки довгоствольної зброї і захищають ключицю від енергії віддачі приклада під час стрільби.
Нарукавні накладки - захищають ліктьовий суглоб і передпліччя від технічних опіків і легких технічних пошкоджень, пов'язаних з падінням на абразивні поверхні (гравій, щебінь, пісок, жорсткий грунт, траву та інше).
У сорочці польовій для жаркого клімату "PCS-DELTA" (Punisher Combat Shirt Polartec Delta) використовується інноваційний матеріал POLARTEC® DELTA™. Це тканинна система охолодження, що складається з радіальних структур і спеціально спроектованої пряжі. Ці структури вплетені по всій поверхні матеріалу і розроблені для розподілу вологи, поліпшення повітропроникності і зниження тертя об шкіру під час руху. Унікальне поєднання гідрофобних і гідрофільних волокон дозволяє POLARTEC® DELTA™ підтримувати максимальну повітропроникність у вологому стані, в той же час сприяти виведенню надлишкового тепла з організму.
Cорочка "PCS-DELTA" створена фахівцями групи розробки 281 / Z. 
Зроблено в Україні! 

Рубашка полевая для жаркого климата "PCS-DELTA" (Punisher Combat Shirt Polartec Delta) разработана для военнослужащих, спецназовцев, представителей других силовых структур, инструкторов, всех тех, кто активно использует бронежилеты в жаркое время года. "PCS-DELTA" производится из двух материалов, базового (камуфлированного) и влагоотводящего. Анатомический крой рубашки, позволяет использовать ее, как верхнюю одежду в жаркую погоду или, как базовый летний слой при одетых поверх нее слоев одежды (кителя, штормовки). Эластичная ткань, плоские швы и анатомический крой позволили создать рубашку полевую для жаркого климата, которая не препятствует любым движениям во время активных действий и не создает складок под бронежилетами, разгрузочными системами, рюкзаками. 
Форма воротника в Punisher Combat Shirt Polartec Delta повторяет анатомическое строение шеи, препятствует попаданию внутрь пыли, грязи, песка, насекомых, защищает от воздействия солнечных лучей, предохраняет от натирания лямками рюкзаков, бронежилетов, разгрузочных систем. Вместо молнии или пуговиц использована магнитная застежка, которая при напряжении шеи или нагрузках расстегивается сама и не сдавливает шею. 
В верхней части рукавов расположены карманы, закрывающиеся на застежки типа «молния». Карманы большого размера позволяют разместить в них компактное персональное снаряжение, средства связи, личные вещи аналогичных габаритов. 
На карманах расположены крепления - текстильная застежка ("липучка» Velcro) для размещения на них знаков различия, шевронов, дневных и ночных идентификаторов. Текстильные застежки также выполняют функцию крепления ручек, маркеров, химических осветителей. В нижней части рукавов "PCS-DELTA" также размещены карманы на «молнии» для переноса различных безделушек. Манжеты рукавов скрытые, при эксплуатации их перекрывает основная (камуфлированная) ткань. Манжет не сдавливает запястья и предотвращает попадание грязи внутрь рукава. Не препятствует ношению часов, GPS-навигаторов, браслетов «выживания» и другого. 
В жаркое время года, когда используется малое количество слоев одежды, при длительном ношении бронежилетов, разгрузочных систем, рюкзаков, при активных двигательных нагрузках, связанных с сильным потоотделением особенно, у пользователей неизбежно возникает дискомфорт в местах соприкосновения снаряжения с телом. При длительном непрерывном использовании это может привести к потертости кожи, техническим ожогам, гематомам. Это связано с тем, что в местах соприкосновения с тяжелыми элементами экипировки создается парниковый эффект и дополнительное давление, накапливается влага, которая усиливает эффект истирания. Для устранения этой проблемы была разработана система "APS" (Abrasion Pads System). Материал системы "APS" обладает такими же показателями эластичности, как и основной материал рубашки, аналогичными показателями воздухопроницаемости и лучшими показателями истирания. Благодаря этому наличие накладок "APS" не создает парникового эффекта в местах соприкосновения снаряжения с телом, не сковывает движений и создает дополнительную «воздушную прослойку» для улучшения вентиляции в данных зонах. Кроме того - накладки "APS" дополнительно защищают рубашку от истирания в зонах примыкания снаряжения. 

Система "APS" (Abrasion Pads System) 
Плечевые накладки - защищают трапециевидные мышцы, ключицу, верхнюю часть груди от воздействия плечевых лямок бронежилетов, разгрузочных систем, разгрузочных жилетов, рюкзаков. Также улучшают прикладывания длинноствольного оружия и защищают ключицу от энергии отдачи приклада во время стрельбы. 
Нарукавные накладки - защищают локтевой сустав и предплечье от технических ожогов и легких технических повреждений, связанных с падением на абразивные поверхности (гравий, щебень, песок, жесткий грунт, траву и т.д.). 
В рубашке полевой для жаркого климата "PCS-DELTA" (Punisher Combat Shirt Polartec Delta) используется инновационный материалPOLARTEC® DELTA ™ . Это тканевая система охлаждения, состоящая из радиальных структур и специально спроектированной пряжи. Эти структуры вплетены по всей поверхности материала и разработаны для распределения влаги, улучшения воздухопроницаемости и снижения трения о кожу во время движения. Уникальное сочетание гидрофобных и гидрофильных волокон позволяет POLARTEC® DELTA™ поддерживать максимальную воздухопроницаемость во влажном состоянии, в то же время способствовать выведению избыточного тепла из организма. 
Рубашка "PCS-DELTA" создана специалистами группы разработки 281 / Z. 
Сделано в Украине! 

  • Модель: UA281-29951-G7-VRN
  • Наличие: Доступно для заказа

  • 1998.00грн

Последние товары просмотренные вами